I spowiedź i Boże Miłosierdzie

W niedzielę Bożego Miłosierdzia dzieci pierwszokomunijne parafii św. Marka Ewangelisty w Rososzycy przystąpiły do I spowiedzi św. Sakrament został poprzedzony nabożeństwem pokutnym, a po spowiedzi wspólnie z ks. proboszczem Pawłem Guździołem spalono kartki z grzechami.Na dzieci czekała też piękna niespodzianka, ponieważ do „nieba” wysłano balony z dobrymi uczynkami. W czasie, gdy dzieci się spowiadały, rodziny i wszyscy obecni w kościele parafianie modlili się przed Najświętszym Sakramentem nowenną do Bożego Miłosierdzia prosząc o łaski dla wszystkich obecnych, parafii i ojczyzny, prosili o pokój na świecie.

Do I spowiedzi przystąpili:

 1. Bartoszek Michał
 2. Bartoszek Oliwia
 3. Borowczyk Marcel
 4. Ehlert Zuzanna
 5. Graja Oliwier
 6. Kamińska Michalina
 7. Kasprzak Maja
 8. Kowalska Gabriela
 9. Kurzawa Patryk
 10. Marczak Adrian
 11. Mrowiński Oskar
 12. Nowicka Antonina
 13. Połczyński Maksymilian
 14. Rosik Zuzanna
 15. Różańska Wiktoria
 16. Sobczak Kornelia
 17. Stawowski Nikodem
 18. Walczak Nadia
 19. Witkowska Agata
 20. Wojtczak Emilia
 21. Woźniczak Lena
 22. Zdunek Adam
 23. Zdunek Ewa

Święcenie książeczek – pobierz zdjęcia z dysku Google – pobierz

Pierwsza spowiedź – pobierz zdjęcia z dysku Google – pobierz