Życzenia dla ks. Proboszcza

Księże proboszczu Pawle!

10 lat temu 1 lipca przybyłeś do naszej parafii. Od tego czasu minęło wiele chwil trudnych i pięknych. Nie można nie wspomnieć niezwykłego czasu, gdy przybyła do naszej parafii Matka Boża w częstochowskim wizerunku czy cudownych wydarzeń 2018 roku, Twojego jubileuszu 25-lecia kapłaństwa oraz 200-lecia istnienia naszej świątyni. Uczyniłeś z nas przez te lata dbającą o siebie wspólnotę. Dziś przeżywamy bardzo ciężki czas. Dbając o siebie wzajemnie musimy się izolować, musimy zostać w domu, w tym też wyraża się dzisiaj nasza odpowiedzialność za każdego parafianina.

Łączymy się z Tobą duchowo i w dniu Twojego święta pragniemy Ci złożyć życzenia. Tego co najważniejsze w naszej sytuacji – zdrowia, wielkiej cierpliwości i wytrwałości w znoszeniu codziennych trosk, zachowania spokoju w chwilach słabości. Niech każdy dzień daje Ci siłę, do realizacji kapłańskiego powołania. Życzymy Miłości – Wielkiego Czwartku, Wiary – Wielkiego Piątku, Nadziei – Wielkiej Soboty i Radości – Wielkiej Niedzieli.

Życzy Rada Parafialna wraz z całą wspólnotą parafii św. Marka Ewangelisty w Rososzycy.