Boże Narodzenie – życzenia

Bóg się z Panny narodził By ludzi oswobodził Tego dnia wesołego Narodzenia Bożego Weselmy się, radujmy się, Bogu cześć dajmy”.
Słowa z kolędy może mniej znanej, wprowadzają nas w ten przepiękny czas Świąt Bożego Narodzenia. Mamy niezwykłe bogactwo kolęd i pastorałek, które mam nadzieje wielu z nas będzie śpiewało, na pewno w kościele ale i w rodzinnym gronie. W kolędach znajdujemy też całą historię zbawienia, w której czas Wcielenia i Narodzenia Syna Bożego jest momentem przełomowym. Chciejmy więc ten czas przeżyć w autentycznym duchu Świąt Bożego Narodzenia. Niech radość i pokój zagości w Waszych sercach i w Waszych rodzinach. Przede wszystkim jednak niech w sercu każdego narodzi się Chrystus, Bóg Prawdziwy, który jest źródłem radości i pokoju.

Błogosławionych Świąt