Podziękowanie – Festyn charytatywny „Nakręceni dla Hani”

Św. Jan Paweł II powiedział „człowiek jest wielki nie przez to co posiada, nie przez to kim jest, ale przez to czym dzieli się z innymi” kierując się tymi słowami Rada Duszpasterska zorganizowała festyn charytatywny „Nakręceni dla Hani”, którego celem było pozyskanie funduszy na nową protezę dla naszej parafianki Hani Wawrzyniak.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wielkie serca wszystkim darczyńcom, dzięki którym udało się przeprowadzić tak wielkie przedsięwzięcie.

Dziękujemy OSP z Rososzycy, na których zawsze mogliśmy liczyć i działali oni w każdy dzień pracy przy festynie, seniorom z klubu seniora za ustawienie stołów, paniom z KGW za pomoc w kuchni, Samorządowi Wsi za udostępnienie Sali i wszelką pomoc, dziękujemy OSP z Psar za rozstawienie drugiego namiotu, mnóstwo firm i osób prywatnych udzielało wszelkiej potrzebnej pomocy, wielkie podziękowania kierujemy do każdej osoby pracującej w trudnych bo upalnych godzinach festynu, jesteście wspaniali, bo każdy z Was pracował z uśmiechem, dziękujemy rodzinie ze Strzyżewa za posprzątanie stołów po imprezie.

Specjalne podziękowanie rada duszpasterska składa dzierżawcy działki, który poświęcił zboże i ściął je tak by tam można było zorganizować plac pod naszą imprezę.

Wyniki przekroczyły nasze najśmielsze marzenia, ale najważniejsze że zabezpieczą Hanię na kilka lat. Wszystkie pieniądze zostały wpłacone na subkonto Hani w fundacji „Zdążyć z pomocą”.