Gminny Konkurs Piosenki Religijnej „VOX NOSTRA” w Masanowie

21 kwietnia odbył się gminny konkurs piosenki religijnej „Vox Nostra”, w którym wzięło udział siedmioro młodych parafian.

Naszą parafię reprezentowały w kategorii klas I-III:  Olga Borowczyk z klasy III, Zosia Dera i Wiktoria Szmaj z klasy II. W kategorii klas starszych do konkursu gminnego zakwalifikowały się: Julia Wawrzyniak z klasy VI, Zuzanna Bartoszek i Kinga Wirt z klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Rososzycy, natomiast z Sieroszewic do konkursu zakwalifikowała się Basia Kapałka. Miło nam zakomunikować, że dwie nasze parafianki znalazły się w gronie laureatów konkursu.

II miejsce w kategorii klas młodszych zajęła Olga Borowczyk, która wykonała piosenkę „Alleluja”.
I miejsce w kategorii klas starszych wyśpiewała piosenką „Panie, przyjdź” Julia Wawrzyniak .
Gratulacje!