Msza Wszystkich Świętych z udziałem dzieci

W piątek 30 października z okazji zbliżającego się święta Wszystkich świętych ks. proboszcz Paweł Guździoł na Mszę dla dzieci zaprosił wszystkich chętnych, aby przyszli przebrani za swojego patrona lub ulubionego świętego.
Naszym świętym patronom poświęcona była ta Eucharystia. I tak zjawili się apostołowie Piotr, Jakub, Tomasz, apostoł narodów Paweł, archanioł Gabriel. Pojawili się święta siostra Faustyna, Marianna, Zuzanna, Barbara, Maryja, Natalia, matka Teresa z Kalkuty, ojciec Pio, Jan Paweł II, Józef a także św. Daria ze swoim mężem św. Chryzantem. Wielu świętych przybyło na tę Eucharystię ze swoimi atrybutami, dzięki którym można było poszerzyć swoją wiedzę. Zgromadzeni w świątyni święci za piękne stroje i wiedzę otrzymali słodki upominek.