Roraty

Rozpoczął się adwent, który przygotowuje nas do Świąt Bożego Narodzenia, od poniedziałku do piątku będą sprawowane Msze św. „Roraty”, które w naszej parafii charakteryzowały się licznym uczestnictwem dzieci. Niestety w tym roku nie mogę was wszystkich zaprosić do kościoła ze względu na istniejącą sytuację i wymogi sanitarne, co dla mnie jest bardzo przykre i smutne. Mam nadzieje, że Wy drogie dzieci też choć trochę tęsknicie za tymi spotkaniami. Nie mogąc spotkać się w kościele zapraszam was do uczestnictwa przez internet. Będziemy prowadzili transmisję z Rorat na parafialnym facebooku. Żeby to uczestnictwo było aktywne to zapraszam was abyście prowadzili dziennik tych naszych spotkań i każdy dzień zapisywali, ozdabiali rysunkami i obrazkami związanymi z tematem każdego dnia. Całość Rorat będziemy przeżywali pod hasłem „Cud nad cudami” i będziemy przybliżali tajemnicę Mszy św.

Zapraszam już w poniedziałek na godz. 18:00.