Ogłoszenie – Koronawirus

Kochani parafianie z bólem serca ale i z troską o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo mówię ZOSTAŃCIE W DOMU.
Od 25 marca 2020 zostają wprowadzone nowe restrykcje. „W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę (por. www.gov.pl).”
Jednocześnie przypominam, że jest dyspensa od uczestnictwa w mszy niedzielnej dla wszystkich. Msze św w naszym kościele są sprawowane zgodnie z ustalonym porządkiem i w intencjach wcześniej ustalonych.

Ja pozostaję do waszej dyspozycji, we wszystkich sprawach a także wątpliwościach proszę kontaktować się telefonicznie:
nr tel. 627396094
nr kom. 604 678 183

Jest możliwość spowiedzi indywidualnej i przyjęcia komunii poza mszą św.
ks. Paweł Wasz proboszcz