Gminny Konkurs Piosenki Religijnej Vox nostra w Masanowie

8 maja maja w Szkole Podstawowej w Rososzycy odbyła się VI edycja konkursu piosenki religijnej, w której udział wzięli parafianie rososzyccy.

Soliści występowali w dwóch kategoriach: klasy młodsze od I do IV reprezentowały: Hanna Mendera z klasy I, Olga Borowczyk i Nikola Gościniak z klasy IV. Natomiast przedstawicielami klas starszych od V do VII były: Zuzanna Bartoszek i Kinga Wirt z klasy V oraz Amelia Pasik z klasy VI. Z Sieroszewic wystąpiły Zuzanna i Barbara Kapałka. Natomiast Julia Wawrzyniak reprezentowała szkołę w Wielowsi.

Po wysłuchaniu 33 uczniów komisja wyłoniła zwycięzców. Wśród laureatów znalazła się Olga Borowczyk z klasy IV, która zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej Julia Wawrzyniak na miejscu II w starszej kategorii.