Spotkanie opłatkowo – kolędowe

Już po raz piąty w niedzielne popołudnie, 7 stycznia, odbyło się spotkanie opłatkowe połączone ze śpiewaniem kolęd. Spotkanie, dla wszystkich chętnych parafian, zorganizowała Grupa Charytatywna wraz z Księdzem Proboszczem, który powitał przybyłych.

W dobrym nastroju, przy kawie i słodkościach zafundowanych przez organizatorów, słuchano kolęd i pastorałek wykonywanych przez „ Piórko Anioła „ i zespół z DPS. Po ich występie rozśpiewała się cała sala a prym wiodła Pani Zofia Teodorczyk. W imieniu mieszkańców za przygotowanie imprezy podziękował gospodarz wsi i sali, Pan Jerzy Kasprzak. Do życzeń składanych sobie podczas łamania się opłatkiem dołączył również swoje życzenia Ksiądz Paweł, który na zakończenie spotkania podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do jego zorganizowania i uświetnili je swoim występami .