Festyn charytatywny „Razem uratujmy serce Michalinki”

Serdecznie zapraszamy na festyn charytatywny „Razem uratujmy serduszko Michalinki”, który odbędzie się 1 lipca przy Sali Wiejskiej w Rososzycy.

Początek o godz. 14:00. W programie m.in.: zumba, program artystyczny przygotowany przez Mały Teatr Bajek działający przy Szkole Podstawowej w Rososzycy, uczniów Szkoły Podstawowej w Wielowsi i Szkoły Muzycznej im. Komedy Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp., loteria fantowa, licytacja obrazów, wiele atrakcji dla dzieci, gastronomia, zabawa taneczna przy zespole BIT.

Gwiazdą imprezy będzie popularna grupa BOYS. Wstęp 10 zł/osoba, dzieci do lat 13 za darmo. Dochód z festynu zostanie przekazany na leczenie półrocznej Michalinki Binek.

Zachęcamy również do czynnego włączenia się w to wydarzenie. Osoby i firmy, które chciałby wesprzeć tę inicjatywę mogą przynosić fanty do Szkoły Podstawowej w Rososzycy lub kościoła św. Marka Ewangelisty w Rososzycy. Osoby do kontaktu: Mirosława Kois, Wioletta Saranek, ks. Paweł Guździoł.
Za wszelką pomoc i wsparcie z góry dziękujemy!
Rada Parafialna w Rososzycy.