I Przegląd Piosenki Maryjnej w Skalmierzycach

15 października 2016 roku odbył się przy sanktuarium w Skalmierzycach I Przegląd Piosenki Maryjnej.W zmaganiach konkursowych wzięli udział również nasi młodzi parafianie przygotowani przez panią katechetkę.

Konkurencja była silna tym bardziej nam miło, że w kategorii zespół dziecięcy oraz soliści uzyskaliśmy podwójne wyróżnienie. W kategorii zespół dziecięcy nasi młodzi artyści zaprezentowali utwór „Matka, która pod krzyżem stała”, a solistka zaśpiewała „Ty tylko mnie poprowadź”.

Poznajmy młodych piosenkarzy:
Solistka – Julia Wawrzyniak
Zespół: Marianna Tomczak, Emilia Łyszczyńska, Natalia Woźniczak, Aleksandra Stempniak, Aleksandra Lisiak, Weronika Mielcarek, Aleksandra Bartnik, Monika Chwiłkowska, Mikołaj Smug, Tomasz Malinowski, Kasper Szmaj, Igor Tomczak, Oliwier Stodolny, Julia Wawrzyniak – gitara, Jakub Kois- bębny.