Konkurs „Ustanowienie Eucharystii”

W ostatnim dniu rekolekcji wielkopostnych czyli 28 marca ogłoszono wyniki konkursu religijnego. Konkurs zorganizowano w ramach przygotowania do rekolekcji wielkopostnych oraz kongresu eucharystycznego, który w tym roku odbędzie się w naszej diecezji.Prace plastyczne dotyczyły ustanowienia Eucharystii.Uczniowie ukazali przebieg wydarzeń Wielkiego Czwartku.

W konkursie wzięło udział 58 uczniów klas „0” – VI. Komisja przyznała w kategorii klas „0” – III cztery równorzędne wyróżnienia, które otrzymali:

Wiktoria Kasprzak z oddziału przedszkolnego,
Olga Borowczyk z klasy I,
Zuzanna Bartoszek z klasy II,
Kasper Szmaj z klasy III.

W kategorii klas IV – VI wyróżnienia otrzymali:

Benita Bartczak,
Filip Wołkowycki,
Witold Kupaj,
Piotr Woźniczak z klasy VI
Aleksandra Bartnik
Kinga Nadolska z klasy V.

Nagrody wyróżnionym wręczył ks. Włodzimierz Dubis, prowadzący szkolne rekolekcje, a na każdego uczestnika konkursu czekała słodka niespodzianka. Wszystkie prace można było podziwiać na wystawie zorganizowanej w kościele parafialnym.