15 Memoriał Piłkarski im. Jerzego Maląga

6 lipca w Sieroszewicach na gminnym boisku sportowym odbył się turniej piłki nożnej dla zawodników po 30 roku życia tak zwanych "Oldbojów". Drużyna z Rososzycy wzięła w nim udział po raz drugi w historii całego turnieju, który odbywa się już od 15 lat. Po wyrównanych meczach zajęliśmy 4 miejsce z ambicjami aby za rok stanąć na podium .

Całemu turniejowi towarzyszyła miła rodzinna atmosfera oraz ogromne wsparcie ze strony kibiców z Rososzycy. Nie tylko kibice odczuli te emocje bo nie zabrakło ich także sponsorowi naszej drużyny panu Ryszardowi Bochenowi właścicielowi Masarni w Rososzycy, który zasponsorował koszulki dla naszych zawodników.

Dziękujemy organizatorom turnieju między innymi Panu Romanowi Kamzolowi za wspaniałe przeżycia oraz prawdziwą sportową atmosferę.

Memoriał Piłkarski im. Jerzego Maląga

Zapraszamy Państwa w niedzielę 6 lipca na godzinę 10 na Memoriał Piłkarski im. Jerzego Maląga, który jak co roku odbędzie się w Sieroszewicach na Boisku Gminnym. Jest to tak zwany Piłkarski Turniej " Old Boys" , w którym biorą udział drużyny, których zawodnicy przekroczyli 30 rok życia.  Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania drużynie z Rososzycy, która po raz drugi weźmie udział w tych zawodach. 

Duathlon 2014

Dziś na terenie Gminy Sieroszewice odbył się Duathlon.  Duathlon jest odmianą triathlonu. Zawodnicy kolejno: biegną, jadą rowerem i znowu biegną.

Czytaj więcej: Duathlon 2014

" OldBoys" - przygotowania do turnieju

6 lipca w Sieroszewicach na gminnym boisku sportowym odbędzie się międzynarodowy  turniej piłki nożnej dla zawodników po 30 roku życia tak zwanych "Oldbojów". Drużyna z Rososzycy weźmie w nim udział po raz drugi.

Czytaj więcej: " OldBoys" - przygotowania do turnieju

SALVE 2014


W tym roku zlot motocyklów odbędzie się 1 czerwca w Dobrzycy. Jak co roku mottem przewodnim jest hasło: Modlitwa, Motory, Muzyka. Impreza zaczyna się o godzinie 11:30 mszą świętą w intencji motocyklistów. Po mszy świętej ks. Sławomir poświęci motory a następnie odbędzie się uroczysta parada.

Czytaj więcej: SALVE 2014

Regionalna Parafiada Diecezji Kaliskiej

fot. ks. Mateusz Puchała23 maja 2014 roku pod patronatem Księdza Biskupa Ordynariusza Edwarda Janiaka odbyła się w Nowych Skalmierzycach Regionalna Parafiada Diecezji Kaliskiej dla uczniów szkół podstawowych.

Czytaj więcej: Regionalna Parafiada Diecezji Kaliskiej

Dodatkowe informacje