Serduszko Michalinki - Koncert charytatywny 2016

Pobierz zdjęcia - zdjęcia spakowane programem winrar

W niedzielę 6 listopada w kościele św. Marka Ewangelisty w Rososzycy odbył się koncert charytatywny Razem uratujemy serce Michalinki. Tym koncertem młodzi artyści z  Zespołu Szkół Muzycznych imienia Komedy Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp. i scholi parafialnej „Piórko anioła” dali  prezent  maleństwu, które niedługo się urodzi i potrzebuje już teraz wsparcia Michalince Binek z Rososzycy. To dla Michalinki i jej najbliższych grali i śpiewali. Muzyczne upominki zaprezentowali: Maciej Bąk – pianino, Bartosz Bindel – ksylofon, Bogumił Cieślak – skrzypce, Jakub Kois – ksylofon, Weronika Stolarska – flet, Norbert Stolarski – gitara elektryczna, Miłosz i Nikodem Wielebscy – ksylofon, Julia Wojtczak – pianino. Scholę parafialną prowadzi pani Katarzyna Sawicka i należą do niej: Basia i Zuzanna Kapałka, Marysia i Zuzanna Tomczak, Izabela Jędras, Marlena Lisiak, Paulina Szukalska, Aleksandra Bartnik, Monika Chwiłkowska, Kinga Nadolska, Mikołaj Smug, Weronika Mielcarek, Wiktoria Dryka, Julia Wawrzyniak, Aleksandra Stempniak, Natalia Woźniczak, Kinga Wirt, Zuzanna Bartoszek, Olga Borowczyk, Michalina Warga, Zosia Dera, Hania Urbaniak.

Prowadząca koncert – pani katechetka złożyła podziękowanie wszystkim tym młodym artystom, którzy z taką radością i zapałem włączyli się w organizację koncertu, ich opiekunom, nauczycielom za pomoc merytoryczną, Gminnemu Ośrodkowi Kultury za nagłośnienie, firmie Ekoserw za przygotowanie aranżacji i telebimu, wszystkim dorosłym, szczególnie rodzicom młodych ludzi, którzy wspomagali ich , przywieźli instrumenty, radzie duszpasterskiej za życzliwość i wsparcie, panu wójtowi za pomoc prawną. A przede wszystkim ks. proboszczowi, który umożliwił zorganizowanie koncertu w kościele parafialnym. Podczas koncertu zebrano 6 794 , 37 złotych. Wszystkim ludziom dobrej woli dziękujemy.

Dodatkowe informacje